Hakkımızda

Kahve Tutkusu

Tadıyla, enfes kokusuyla, sıcaklığıyla keyfin, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahve, en kusursuz haliyle Kahve Tutkusu’nda tutkunlarıyla buluşuyor. Kahve Tutkusu, dünyanın dört bir yanından gelen kahve çekirdeklerini özel yöntemlerle kavurup öğüterek hazırladığı kahve çeşitleri ile müşterilerini vazgeçemeyecekleri tatlarla tanıştırıyor.

Kahve tutkunlarının ilgisi ile günden güne büyüyeceğine inandığımız ve bugün İstanbul da seçkin işletmecilik anlayışı ile faaliyet gösteren Kahve Tutkusu, sunduğu lezzetleri her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırabilmenin haklı gururunu yaşıyor.

Tazelik, kalite, güven ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeleri olarak belirleyen Kahve Tutkusu, geleneksel kahve kültürünü kendine has özellikleri ile birleştirerek kahve tutkunlarına farklı alternatifler sunmaktadır.

Kahve Tutkusu’nun menüsünü diğerlerinden ayıran en önemli özellik, dünyanın dört bir yanından toplanan en yüksek kalite standardına sahip kahve çekirdeklerinin, kuruluşun kendi imalatı olan makinelerde kavrulup, aromalandırılıp öğütülmesidir. Mükemmele ulaşmak için kavurma işlemi çok önemlidir. Çünkü kahvenin kendine has aroması ve lezzeti kavurma sırasında ortaya çıkar.

14 Temmuz 2018, Cumartesi

Fotoğraflar

Son Eklenen Haber/Blog

En Çok Bilinen Kahve Çeşitleri
18 Eylül 2017, Pazartesi
Kahve Tutkusu
Kahve Tutkusu
Gümüşpınar Mahallesi, Gül Sk. Çatalca/Istanbul
Telefon : 55555555555